3 Maja…

Z okazji Święta 3 Maja uroczystości odbyły się w Kościele Św. Barbary oraz przy Pomniku Powstańca Śląskiego.

Tagi:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze
3 Maja…

Z okazji Święta 3 Maja uroczystości odbyły się w Kościele Św. Barbary oraz przy[…]

Sprawca wandalizmu ujęty na gorącym uczynku

A dniu 12 Maja Strażnicy Miejscy około godziny 22:10 udali się na ulicę Brzozową,[…]

Podziękowania…

W dniu 5 Maja do Straży Miejskiej wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy za profesjonalne podjęcie